سلامآمدیدخوشسلام

Back شما اینجا هستید: خانه المپیاد ورزشی - فرهنگی دانشگاه صنعتی شریف مسابقات گروه بانوان والیبال 4 نفره بانوان

اولین المپیاد ورزشی - فرهنگی درون دانشگاهی

با رویکرد همبستگی بیشتر استاد - دانشجو

گرامیداشت پنجاهمین سالگرد تأسیس دانشگاه صنعتی شریف

 


آیین نامه مسابقات والیبال - بانوان (PDF)

برنامه و نتایج مسابقات والیبال - بانوان (PDF)

 

   مسابقات والیبال 4*4 بانوان اولین المپیاد ورزشی – فرهنگی دانشگاه صنعتی شریف " همبستگی استاد- دانشجو" از تاریخ 12 آبان ماه 1394، با شرکت 12 تیم از دانشکده ها و طی 23 بازی در سالنهای ورزشی استاد جباری و قهرمانی با حضور داوران هیات والیبال استان تهران و سرپرستی و نظارت کارشناسان مرکز تربیت بدنی ، شروع  و در تاریخ 1 آذر ماه،  با انجام بازیهای دور نهایی در سالن استاد جباری پایان پذیرفت. بنا به آئین نامه مسابقات فوق شش تیم در جدول نهایی صاحب امتیاز خواهند شد که اسامی و مقامها و امتیازات بشرح زیر می باشد :

مقام اول: تیم دانشکده کامپیوتر با 8  امتیاز با حضورخانمها: شراره علیپور، مهشید حدادی، شادی درویش شفیعی، زینب نویدی( کاپیتان)، مهدیه احمدی، زینب گلگونی، صفا احمدیان و محبوبه محمد علیان

مقام دوم: تیم دانشکده انرژی با کسب 6 امیتاز با حضور خانمها: دکتر اکرم عوامی (هیات علمی دانشگاه) ، آزاده معروف مشاط(کاپیتان)، فاطمه عبداللهی ، نیلوفر صالحی ، نیلوفررشته بر، فاطمه سلحشور، مهناز سپردار

مقام سوم: تیم دانشکده صنایع با کسب 5 امتیاز با حضور خانمها:حدیث معظمی، حورا حسنی، هلیا رضائی، مریم خیر اندیش (کاپیتان)، صدف قاضی میر سعید

مقام چهارم: تیم دانشکده مهندسی شیمی و نفت با کسب 3 امتیازبا حضور خانمها: مائده یحیی نژاد، حنانه آقایان، الهام دولگری، سارا نادری بلداجی، شادی شهریاری، زهرا للهگانی(کاپیتان )، فرزانه سادات حسینیان.

مقام پنجم: تیم دانشکده عمران با کسب 2 امتیاز با حضور خانمها: مهسا صنعتی ، نگین شریعت ( کاپیتان ) ، فرزانه رجبی ، زینب بیاتی ، فاطمه خلیل زاده ، نرگس زارع

مقام ششم: تیم دانشکده فیزیک با کسب 1 امتیازبا حضور خانمها : دکتر نعیمه ناصری ( هیات علمی دانشگاه ) ، فاطمه لیاقی ، سارا ذاکر ، پریسا بهجت ( کاپیتان ) و فاطمه کریمی

     بازی فینال با حضور پر شور دو تیم دانشکده انرژی ( از جمعیت کمتری هم برخوردار می باشد) و کامپیوتر با حضور تعدادی از تماشاچیان در حالیکه هر دو تیم یک گیم را برده بودند به گیم سوم کشیده شد و دانشکده کامپیوتر توانست بازی را 15 بر11 به نفع خود تمام کرده و قهرمان شود. هر دو تیم از وجود بازیکنان خوب و هوشمندی برخوردارو رقابت در مدیریت تیمها مشهود بود. دو تیم صنایع و مهندسی شیمی و نفت نیز با تلاش زیاد به این مرحله راه پیدا کرده ولی با توجه به آسیب دیدن یار با ارزش تیم مهندسی شیمی ( زهرا للهگانی ) بازی با دو گیم پیاپی به نفع تیم صنایع که از بازیکنان بسیار خوب و خوش تکنیکی هم سود میبرد ، تمام و تکلیف مقام سوم هم مشخص گردید. بازی برای کسب مقام پنجم نیز از حساسیت خاصی برخوردار بود و علیرغم بازی نزدیکی که دو تیم داشته و بازی به گیم سوم کشیده شد، تیم عمران بالاخره با نتیجه 18 بر 16 بر تیم فیزیک غلبه کند. 

     در این مسابقات تیمها رقابت نزدیکی با یکدیگر داشته ومحیط دلپذیری را برای خود و تماچیان اندک ولی پرشور فراهم کرده بودند وعلاوه بر شش تیمی که در بالا ذکر شد تیمهای دانشکده های مکانیک ، هوافضا ، شیمی ، علم و مواد و برق هم حضور داشته که بنا به جدول مسابقات 12 تیم ابتدا در چهار گروه سه تایی به رقابت پرداخته و هشت تیم به دور بعدی راه یافته که در مرحله بعدی با راه یابی به مرحله نیمه نهایی و بازیهای حذفی مقامهای اول تا ششم مشخص گردید . کمیته فنی مسابقات از مدیر تربیت بدنی ، نماینده اساتید خانم دکتر ناصری ، نماینده دانشجویان نگین شریعت ، آرزو تبریزی کارشناس تربیت بدنی و فتانه ملک سرپرست مسابقه و مسؤل کل مسابقات بانوان تشکیل گردیده بود.

    در پایان مسابقات مدالهای مقامهای اول تا سوم رشته های والیبال و پنجگانه مفرح شریف که در اوایل آبان ماه با حضور 12 تیم برگزار و تیمهای دانشکده های ریاضی ، مواد و فیزیک به مقامهای اول تا سوم دست یافته بودند؛  با حضور مدیر تربیت بدنی جناب آقای دکتر قلی پور ، سرکار خانمها دکتر ناصری عضو کمیته فنی هر دورشته و بازیکن و نماینده دانشکده فیزیک ، دکتر عوامی هیات علمی دانشکده انرژی و سرپرست تیم ، دکتر سمیه کوهی عضو هیات علمی و نماینده دانشکده کامپیوتر ، دانشجویان و داوران و کارشناسان مرکز تربیت بدنی اهدا گردید. همچنین از زحمات داوران مسابقات پنجگانه مفرح و والیبال با اهدای یادبودهایی از جانب مدیریت تربیت بدنی قدردانی به عمل آورده شد.

 

برای مشاهده عکس تیم ها، روی نام تیم کلیک نمایید.

گروه  A
ردیف نام تیم بازی برد باخت نسبت ست ها امتیاز
1 کامپیوتر 2 2 0   5
2 صنایع 2 1 1   3
3 هوا فضا 2 0 2   1

 

گروه  B
ردیف نام تیم بازی برد باخت نسبت ست ها امتیاز
1 انرژی 2 2 0   6
2 مهندسی شیمی 2 1 1   3
3 مکانیک 2 0 2   0

 

گروه  C
ردیف نام تیم بازی برد باخت نسبت ست ها امتیاز
1 فیزیک 2 2 0   5
2 ریاضی 2 1 1   4
3 مهندسی و علم مواد 2 0 2   0

 

گروه  D
ردیف نام تیم بازی برد باخت نسبت ست ها امتیاز
1 عمران 2 2 0   6
2 برق 2 1 1   3
3 شیمی 2 0 2   0