سلامآمدیدخوشسلام

Back شما اینجا هستید: خانه المپیاد ورزشی - فرهنگی دانشگاه صنعتی شریف اخبار المپیاد برگزاری مراسم افتتاحیه

اولین المپیاد ورزشی - فرهنگی درون دانشگاهی

با رویکرد همبستگی بیشتر استاد - دانشجو

گرامیداشت پنجاهمین سالگرد تأسیس دانشگاه صنعتی شریف

 

مراسم افتتاحیه و روشن شدن مشعل نخستین "المپیاد ورزشی – فرهنگی دانشگاه صنعتی شریف"، عصر روز سه شنبه 14 مهرماه سال جاری در سالن تربیت بدنی استاد جباری برگزار شد.

       نخستین المپیاد ورزشی - فرهنگی دانشگاه صنعتی شریف به مناسبت گرامیداشت پنجاهمین سالگرد تأسیس دانشگاه صنعتی شریف و بزرگداشت روز تربیت بدنی و ورزش در فضایی با نشاط و پویا افتتاح شد. این مراسم با حضور چهره های سرشناس علمی و ورزشی کشور و با شرکت خانواده بزرگ دانشگاه صنعتی شریف اعم از استاد، دانشجو و کارمند برگزار گردید.
       در ابتدای مراسم دکتر مجید قلی‌پور مدیر تربیت بدنی دانشگاه شریف طی سخنانی به رویکرد اصلی اولین المپیاد ورزشی – فرهنگی دانشگاه صنعتی شریف اشاره کرد و گفت: همبستگی بیشتر میان استاد و دانشجو بزرگترین هدف ما در برگزاری این المپیاد است. وی افزود: خوشبختانه شروع این برنامه نیز با اتحاد مدیریت تربیت بدنی، معاونت مالی و اداری، معاونت دانشجویی، معاونت آموزشی و در کل هیات رییسه دانشگاه همراه بود. دکتر قلی پور اظهار امیدواری کرد؛ مسابقات این المپیاد به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد و اولین جام المپیاد به یکی از دانشکده های دانشگاه صنعتی شریف اعطا گردد. وی افزود: دانشگاه صنعتی شریف طی 50 سال عمر خود و به یمن وجود دانشجویان و اساتید فرهیخته همواره با عزت و شریف بوده و در حال حاضر نیز با تلاش و تعصب شما دانشجویانِ با غیرت، شریف خواهد ماند. دکتر قلی پور در ادامه خطاب به ورزشکاران دانشگاه شریف گفت: سیاست‌ها و آینده نگری‌های شما و هیات رییسه دانشگاه ما را مجاب می‌کند در همین جا و در همین لحظه ادعا کنیم؛ دانشگاه صنعتی شریف در 50 سال آینده نیز شریف باقی خواهد ماند.
       در ادامه این مراسم دکتر وثوقی وحدت معاون دانشجویی دانشگاه طی سخنانی گفت: امیدواریم جوی در دانشگاه ایجاد شود که ضمن ورزش کردن و شور و نشاط حاصل از آن، امکان انجام فعالیتهای علمی-پژوهشی، درس خواندن و فعالیت را برای همه ما تسهیل کند.
       گفتنی‌ست؛ در ادامه مراسم افتتاحیه اولین المپیاد ورزشی - فرهنگی دانشگاه صنعتی شریف، مشعل بازی‌های المپیاد به احترام ساحت شهدای گرانقدر از صحن مسجد دانشگاه و از کنار قبور مطهر شهدای گمنام دانشگاه توسط دکتر وثوقی وحدت روشن شد و کاروان حمل مشعل به سمت میدان آزادی به حرکت درآمد و در انتها توسط دوتن از فارغ التحصیلانِ ورزشکارِ دانشگاه صنعتی شریف در سالن اصلی مسابقات روشن گردید.
خاطرنشان می‌شود؛ المپیاد ورزشی – فرهنگی درون دانشگاهی با اجرای گرم و صمیمی جواد خیابانی همراه بود. همچنین؛ اجرای کلیپ، نماهنگ، موسیقی زنده، آتشبازی و... از دیگر برنامه های شاد و مفرحی بود که در این مراسم به اجرا در آمد.

   

    

    

    

    

 

دریافت تقویم، آیین نامه ها و فرم ها