کسب مقام سوم رقابت های جهانی پرتاب دارت و تقدیر از ورزشکار برتر

کسب مقام سوم مشترک رقابت های جهانی پرتاب دارت

(مسابقات آنلاین – پرتغال)

تقدیر از امیرحسین حاجی‌علی‌بیگی
ورزشکار ارزنده تیم پرتاب دارت دانشجویان

 

عصر روز چهارشنبه، ۹ مهر ماه ۱۳۹۹، از آقای امیرحسین حاجی‌علی‌بیگی، ورزشکار ارزشمند تیم پرتاب دارت دانشجویان، با اهدای لوح سپاس و پیراهن مخصوص تیم دانشگاه تقدیر بعمل آمد.

امیرحسین حاجی‌علی‌بیگی، ورزشکار توانمند دانشگاه صنعتی شریف در مسابقات جهانی آزاد آنلاین پرتاب دارت به مقام سوم مشترک دست یافت. این رقابت ها با حضور ۱۰۸ ورزشکار از ۲۲ کشور جهان و با شرکت ملی‌پوشانی از کشورهای پرتغال، آلمان، برزیل و ایران، با مشارکت سازمان PDC (Professional Darts Corporation) و به میزبانی پرتغال برگزار شد.

حاجی‌علی‌بیگی با صعود به مرحله یک شانزدهم نهایی توانست بر حریف ملی پوش برزیلی پیروز شده و با ثبت بالاترین میانگین امتیازی در مرحله یک هشتم نهایی به جمع برترین های مسابقات راه یابد و در نهایت با قبول شکست در مقابل ورزشکار کشور میزبان، مقام سوم (بطور مشترک) را به دست آورد.

در مسابقات آنلاین پرتاب دارت، پس از برقراری تماس تصویری، دوربین به‌ سمت صفحه دارت قرار گرفته و داوران با نظارت کامل بر روند برگزاری، امتیازات بازیکنان را ثبت می نمایند.

گفتنی است تیم پرتاب دارت دانشگاه صنعتی شریف در اسفند ماه سال ۱۳۹۸، آماده اعزام به مسابقات قهرمانی دانشجویان سراسر کشور، به میزبانی دانشگاه گرمسار بود که این رقابت ها بدلیل شیوع ویروس کرونا لغو گردید.

صفحه ویژه مسابقات (گروه بندی و فهرست نفرات برتر)